klientai / clients

Dizainerį Petrą interneto platybėse sutikau gana netikėtai. Per neįtikėtinai trumpą laiką sukūrėme naujus brand’us, atnaujinome senuosius. Petro operatyvumo dėka išsprendėme skubius eksporto Klientų keliamus uždavinius. Taigi, jo sprendimus jau žino mūsų Klientai ne tik vietinėje rinkoje, bet ir Estijoje, Rusijoje, Lenkijoje… Taip nejučia Petras tapo ne mūsų paslaugų atlikėju, o Partneriu ir komandos dalimi. Neabejoju, jog išspręsime dar ne vieną sėkmingą dizaino lygtį: su subtiliu humoro jausmu, netradiciniu mąstymu, maloniai stebinančiu operatyvumu, nuoseklumu bei motyvuojančia energija.

Domantas Čirvinskas
Komercijos direktorius
„Biržų alus“, UAB

Su Petru Babušiu glaudžiai bendradarbiaujame jau dvejus metus. Tai patyręs savo amato meistras, mokantis ir mylintis dizainerio darbą. Nuo pirmųjų bendros veiklos akimirkų mane maloniai nustebino jo įgūdžiai, produktyvumas ir ypač aukšta darbo kultūra. Pagal šiuos kriterijus Petras lenkia daugumą periodinėje spaudoje dirbančių dizainerių, kuriuos man teko sutikti per daugelį leidybos srityje praleistų metų. Jis yra patikimas redaktoriaus partneris: nebijo atsakomybės ir savarankiškų sprendimų, visas instrukcijas bei pageidavimus supranta iš pusės žodžio. Petras lanksčiai įgyvendina pačias sudėtingiausias idėjas, jo sugebėjimai ir sistemingumas atsiskleidžia, kai tenka dirbti nuolatinės įtampos sąlygomis. Man didelė garbė vadinti Petrą Babušį savo kolega!

Audrius Radzevičius
Komunikacijos projektų vadovas
TECHNORAMA

Petras Babušis leidyklos užsakymu atliko knygų, brošiūrų, skrajučių, banerių dizaino kūrimo ir maketavimo darbus. Bendradarbiaujame jau daugiau nei 4 metus. Jis – profesionalas. Kokybiškai paruošia visų tipų leidinius spausdinimui, operatyviai dirba, laikosi terminų. Jo dizaino sprendimai šiuolaikiški, mato visumą ir detales, tai nuolat tobulėjantis dizaineris.

Rūta Kilienė
Gamybos vadovė
Leidykla „Terra Publica“

Patikimas savo srities ekspertas, kurio žinios, patirtis ir sprendimai padeda mums tobulėti. Dėmesys detalėms, greitis, kūrybiškai išspręstos problemos – būtent tai ko mums reikia. Profesionalus dizaineris-maketuotojas, su kuriuo lengva ir malonu bendradarbiauti siekiant geriausių rezultatų.

Pavelas Drutelis
Direktorius
„New World Baltic“, UAB

Petras Babušis – profesionalus spaudos dizaineris, su kuriuo bendradarbiavau leidžiant ne vieną knygą.
Patikėję savo mintis, norus, įvertinę galimybes, jūs bendradarbiaudami su Petru, visada gausite šiuolaikinį dizaino sprendimą, atitinkantį leidinio turinį ir idėją. Kiekvienas leidinys bus paruoštas pagal jūsų pageidavimus ir pateiktą informaciją, kiekvienam bus sukurtas savitas, unikalus stilius. Reikalui esant stilius gali būti sukurtas ir pritaikytas ne tik vieninteliam leidiniui, bet ir visai serijai, darbai bus atlikti greitai ir laikantis sutartų terminų. Petras turi daug patirties kuriant receptų knygas, žinynus, didelės apimties istorinės, kultūrinės tematikos bei vaikams skirtas knygas.
Visada smagu dirbti su profesionalais!

Daiva Dmuchovska
Redaktorė
Leidykla „Virtuvės knyga“

Buvau labai maloniai nustebinta P.Babušio darbu!
Darbas atliktas labai operatyviai, profesionaliai ir estetiškai, o rezultatas viršijo lūkesčius. Labai dėkinga!

Samanta Survilė
Autorė
„Tsatsa LT“, MB

Baltic Sotheby’s International Realty®
TECHNORAMA
kitos knygos
itpc
Dvi Tylos
„Terra Publica“, UAB
Inida - Sklandus IT tiekimas
TOPCOLOR
Tsatsa
The Whisky Exchange
JUMSINFO Verslo informacija
„Plaunu pats“, UAB
Leidykla „Virtuvės knyga“
Speciality Brands
Speciality Drinks
„Biržų alus“, UAB
Leidykla „Debesų ganyklos“
Kauno diena
Odense Harmonika Center
Mažoji raidė